Дата и час: 21 Окт 2018 10:51

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 2 от 2 [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Какво харесвам в офроуда .
Непрочетено мнениеПубликувано на: 27 Юли 2010 22:06 
Модератор
Аватар

МПС: W210 2.9TDI
Мазда B 2500 4х4 пикап
STEF BMW написа:
Да посъживя малко темата на Видев...

Моето виждане е следното:
Обичам природата и прелестите които ми поднася ... всеки път уникално различни!!!
Харесвам да карам по черно ... но не обичам да се Показвам и Доказвам!!!
Обичам да съм с приятели и съмишленици ... по време на преход или неделна разходка!!!
Харесвам да посещавам различни места и трасета!!!
Обичам да се справям с естествени препядствия поднесени ми от майката природа!!!
Харесвам палатковите лагери и огън с дебели сухи дърва с наредени приятели около него!!!
Обичам бавните скорости на 4Х4 там където е необходимо!!!
Харесвам да виждам два скоростни лоста стърчащи от ск.кутия!!!

Двете думи харесвам и обичам ... на моменти се сливат в едно цяло преживяване и разтоварващ адреналин от който не мога да се оттърва /ама и не искам де/!!!Понякога съществуват трудни моменти или проблеми от различно естество но, като си спомня за ключовете думи и ми идва нова сила и кураж да се преборя с тях.Пак тези две думи ме бутат напред и ми помагат да преодолея сивото ежедневието!!!
Офроуда е дума с голямо значение и отговорност ... поне за мен!!!

Има още какво да се напише ...

Поздрави. 039

Съгласен! 039

Непрочетено мнениеПубликувано на: 27 Юли 2010 22:42 
БAШ ОФРОУДЪР

Преди време бях пешеходен турист ,от както карам джипката ми харесва разходката да е OFFFFFFFFF 258 важното е да има приятели на които можеш да разчиташ 039

Непрочетено мнениеПубликувано на: 27 Юли 2010 23:24 
БAШ ОФРОУДЪР
Аватар

Име: Господин
Офф роудът ми дава неограничени възможности да наблюдавам всичко живо скрито на недостъпни от хората места! Напомня ми, че човека не е център на вселената... Има и други живи организми които са толкова красиви и уникално сътворени, от които често си казва, - " колко съвършенно и чудно е сътворен този свят" -, които допринасят за баланса на нашено нормално съществуване!
Е, какви противоричиви думи... ;)
Офф... ми помага да видя баланса, който природата чудесно владее и споделя с нас, а на мен, ми остава единствено да се уча и правя същото в личен план! Баланс, себеконтрол, релакс и не на последно място вътрешен мир в самия себе си!
А приятелите!?! Те са като черешката на тортата 047 :frend:: :frend:: :frend::

Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 05 Авг 2010 20:23 
АДМИНИСТРАТОР
Аватар

Име: Марин Стоянов
МПС: Toyota 3000td 1KZT
Аз ще го опиша ето така

"Демокрацията и плурализмът дават на всички граждани правото да говорят каквото им падне и да оспорват всичко. Стига да не е мнението на някой дебел господин, излизащ от черен мерцедес, с черни очила и обграден от сонм от ангели с вратове като стволовете на шейсетгодишни букове в основата. Българите не обичат да противоречат на такива хора, по-скоро се съгласяват за всичко с тях." - Калин Терзийски
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 14 Ное 2012 18:57 
БAШ ОФРОУДЪР
Аватар

Име: Ясен
МПС: 4runner 1990 3L V6 - The bigger the better !
Всичко свързано с Офроуда е чудесно, природата която се вижда, реките, похапването, въздуха, снега, лятното слънце, пиенето, рибата,спокойствието от ежедневието... приятеля който е с теб с другия джип и е закъсал :D , калянето до уши по някога, и най вече приятелите с които прекарваш тези чудесни мигове от живота си....тези мигове които си заслужават...

Непрочетено мнениеПубликувано на: 12 Фев 2013 23:42 

:bravo: :bgflag:

Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 02 Сеп 2016 07:34 
Модератор
Аватар

lubashki777 написа:
И при мен нещата са подобни както при Видьо,само че моя офроуд бих го нарекъл експедиционен с хард елементи.Това означава,че обичам да се пробвам по време на прехода да преодолявам екстремчетата по пътя/като дори понякога и умишлено се навирам в тях,е.....с премерен риск де за да не бавя групата ;) /.Харесва също много и карането до интересни и непосещавани дестинации,както и преспиването на палатки ,с барбекюта и наслаждаването на красотите на майката природа.Харесва ми преодоляването на препятствия от всякакво естество в природата с наличното оборудване което нося с мен в джипа.Това което до някъде не харесвам е по време на преход да карам с излишно висока скорост по камънаците и дупките,което троши колата много повече отколкото ако се пробваш бавно и обмислено на някое екстремче.При такова каране по никакъв начин не мога да се насладя на красотите през които преминавам,пък камо ли да спирам постоянно за някоя хубава снимка.При такова каране обикновено погледа ми е вторачен в камъните,дупките и други препятствия по пътя и в никакъв случай не мога да се насладя на гледките покрай които минавам.Ето това са нещата,които харесвам и които не харесвам в офроуда.

Да изтупам от прахта една доста стара тема.Някога съм писал това...по-горното, а сега го видях и на клип...ама точно това което съм писал...Ето споделям ви го, това е моят офроуд!

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 2 [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]