ТУРЦИЯ - ТОЛКОВА БЛИЗКА, А ТОЛКОВА НЕПОЗНАТА

Потребителски аватар
lubashki777
Модератор
Регистриран: 06 фев 2008 13:29

Re: ТУРЦИЯ - ТОЛКОВА БЛИЗКА, А ТОЛКОВА НЕПОЗНАТА

Непрочетено мнение от lubashki777 » 08 ное 2019 20:29

slavin написа:
08 ное 2019 11:32
Благодаря Любо, за няколко дена успях да прочета и поема цялата информация. Наистина с интерес осмислях всичко написано и снимано. Цар си на пътеписите и въпреки, че съм бил на повечето места по няколко пъти, с огромен интерес прочетох всяка думичка.
Местата са ясни, по-различното е самото приключение.Най-много ми допадна това, че някак успяхме да се докоснем до хората и да разберем Турция малко по-добре.Това само с посещение на известните дестинации с автобус или самолет няма как да стане.
Мислел съм много пъти, да отидем с екскурзия до някои от тези места и...слава Богу, че по един или друг начин не съм го сторил това, а направихме пътуването именно така.
Радвам, че ти е харесало Славин-ски.Беше си страхотно преживяване и голямо приключение.
И сега след като се завърнахме и написах пътеписа се появяват хора, които ме гледат с широко отворени очи, след като няколко пъти им потвърждавам, че да...бяхме сам самички с мотора двамата с моята половинка!Даже честно казано...това, че си сам и трябва да разчиташ единствено на себе си и на машината е един приятен гъдел под лъжичката... :), но повечето хора не могат явно да го разберат :D
Поздрави!
NISSAN FOREVER!!!

Отговори

Върни се в “EКСПЕДИЦИИ В ЧУЖБИНА”