Преминаване към нова версия на форума!

ВСИЧКИ ВЪПРОСИ СВЪРЗАНИ С ФОРУМА ТУК!!
Потребителски аватар
marinhaker
АДМИНИСТРАТОР
Регистриран: 04 фев 2008 22:15
ime: Марин Стоянов
МПС: Toyota 3000td 1KZT
Контакти:

Преминаване към нова версия на форума!

Непрочетено мнение от marinhaker » 09 окт 2019 12:16

Здравейте приятели,
понеже преминаваме към новия софтуер, може да има смущения към работата на страницата.
Ще има съвсем нов облик, както и нови екстри и по добра защита!
Понеже сами си поддържаме форума, ще съм благодарен на всякакъв вид помощ от вас!
Поздрави!
ГОСПОД, СЪЗДАДЕ СВЕТА - "КОЛТ", ГО ПОДРЕДИ!
"В този мошенически и кървав век/ сред този народ от света и от Бога отлъчен/ ако срещнеш честен човек - убий го да не се мъчи!" - Стефан Цанев.
"Демокрацията и плурализмът дават на всички граждани правото да говорят каквото им падне и да оспорват всичко. Стига да не е мнението на някой дебел господин, излизащ от черен мерцедес, с черни очила и обграден от сонм от ангели с вратове като стволовете на шейсетгодишни букове в основата. Българите не обичат да противоречат на такива хора, по-скоро се съгласяват за всичко с тях." - Калин Терзийски

Потребителски аватар
marinhaker
АДМИНИСТРАТОР
Контакти:

Re: Преминаване към нова версия на форума!

Непрочетено мнение от marinhaker » 10 окт 2019 06:50

П.С.
За проблеми, нередности и предложения, моля пишете в тази тема!
Поздрави!
"В този мошенически и кървав век/ сред този народ от света и от Бога отлъчен/ ако срещнеш честен човек - убий го да не се мъчи!" - Стефан Цанев.
"Демокрацията и плурализмът дават на всички граждани правото да говорят каквото им падне и да оспорват всичко. Стига да не е мнението на някой дебел господин, излизащ от черен мерцедес, с черни очила и обграден от сонм от ангели с вратове като стволовете на шейсетгодишни букове в основата. Българите не обичат да противоречат на такива хора, по-скоро се съгласяват за всичко с тях." - Калин Терзийски

Потребителски аватар
slavin
Модератор
Регистриран: 18 ное 2008 00:06
ime: Славин

Непрочетено мнение от slavin » 10 окт 2019 07:49

Кажи как да помогна?

Потребителски аватар
v69
Модератор
Регистриран: 01 апр 2009 21:26
ime: Виктор
МПС: Тойота Ярис

Непрочетено мнение от v69 » 10 окт 2019 21:59

Аз не забелязвам да има някакви проблеми за сега. Единствено ако може с течение на времето лека полека да премине изцяло на български език.

Поздрави!
НЕ КАРАЙТЕ СЛЕД БЕЛАТА, ОТ ТАМ НЕ МОЖЕ ДА СЕ МИНЕ !!!

Потребителски аватар
marinhaker
АДМИНИСТРАТОР
Контакти:

Непрочетено мнение от marinhaker » 11 окт 2019 06:49

v69 написа:
10 окт 2019 21:59
Аз не забелязвам да има някакви проблеми за сега. Единствено ако може с течение на времето лека полека да премине изцяло на български език.

Поздрави!
Аз съм го направил. Но са необходими настройки и от потребителите!
Как става това:
горе в дясно кликаш на ника си. Имаш "Потребителски панел">"настройки на форума" и вътре променяш езика!
Естествено това в момента ще е на английски! Пробвай да видим как ще е при теб!
А, ако си забелязал някъде където съм пропуснал, моля те покажи ми?
slavin написа:
10 окт 2019 07:49
Кажи как да помогна?
Ти си достатъчно ангажиран човек, но ако забележиш бъг някъде или нещо което ти е направило впечатление пиши тук! За сега ще се опитам на фотошоп да направя по добър банер горе, че тези снимки ги пляснах набързо от срещата във Велинград и от Сливен! Трябва ми помощ да направим с някой и началната страница! В интерес на истината, като видях от спомени какъв архив имаме - било то от разходки, тунинг и др. си заслужава от всякъде да го поддържаме форума! Ще дойде време когато хората ще се усетят, че от фейса няма голяма полза!

П.С.
забелязах, че новата версия доста по бързо работи, и всички инструменти за модератори и потребители са доста по добре направени!

Отговори

Върни се в “ВЪПРОСИ И ПРОБЛЕМИ СВЪРЗАНИ С ФОРУМА”