Дата и час: 19 Юли 2018 02:33

Страница 1 от 1 [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Благодарности за добре свършена работа
Непрочетено мнениеПубликувано на: 06 Юли 2018 10:25 
Offroad Фен
Аватар

Име: Стефан
МПС: Canon 450D
Раница за него - Mazda 3
Здравейте!
Отдавна не съм писал тук, но сега го правя с огромно удоволствие и по специален повод.
Между 30-ти юни и 1-ви юли в Стара Загора се преведе състезанието Стара Загора Трофи. Състезанието беше замислено като обединяващо за двете почти успоредни състезания Верея Трофи и Загора Трофи. Аз лично много се надявах това да е най-накрая повод за събиране и на всичко офроуд ентусиасти, голяма част от които познавам точно от тук. Още повече, че вече сред организаторите не бяха хора, които се опитаха да приватизират идеята за офроуда и да блеснат на гърба на тези, които наистина работят за тази идея, която ни обединява.
Дали такова обединяване и събиране се случи и защо не, не мога да кажа, но предпочитам да мисля върху хубавите неща. А хубави неща имаше. И състезатели и гости отдавна чакаха подобно общо състезание и това ясно показа броя на участващите екипажи - над 70.
И тук идва целта на този пост. Искам да изкажа благодарност към Марин. И не само от организаторите, но и моята лична. Предвид работа по обработка на тракове, времена, наказания и класирания за толкова много състезатели стана ясно, че няма как да се справя с всичко това сам. И тук на помощ се притече Марин. От петък до края на състезанието беше неотлъчно в щаба на състезанието, въпреки лични и работни ангажименти. И си свърши работата изключително качествено, нещо, които нямаше как да се случи, ако бях сам пред компютъра. И освен всичко останало, с него направихме добър екип.
Марински, благодаря ти и за помощта, и за спокойната работа, която имах с теб. Много се надявам и за в бъдеще и да работим заедно, и да пътуваме, и да снимаме.

Заглавие: Re: Благодарности за добре свършена работа
Непрочетено мнениеПубликувано на: 06 Юли 2018 10:40 
БAШ ОФРОУДЪР
Аватар

Име: Йордан
МПС: Toyota 4Runner V6
И аз благодаря на Марин от името на целия Орга Тим!
Свърши отлична работа. Идваше рано и стоеше до късно. Малко са хората, като него, които помагат с такова желание!

Благодаря!

Непрочетено мнениеПубликувано на: 06 Юли 2018 15:26 
АДМИНИСТРАТОР
Аватар

Име: Марин Стоянов
МПС: Toyota 3000td 1KZT
Няма защо да ми благодарите, но все пак трогнат съм ! ;)
Знаете, че повечето тук сме за идеята и не търсим "фанфари" или благодарности!
Живот и здраве като решите да правите състезание - пак ще сформираме екип!

Поздрави!

П.С.
И много добро състезание се получи :)

"Демокрацията и плурализмът дават на всички граждани правото да говорят каквото им падне и да оспорват всичко. Стига да не е мнението на някой дебел господин, излизащ от черен мерцедес, с черни очила и обграден от сонм от ангели с вратове като стволовете на шейсетгодишни букове в основата. Българите не обичат да противоречат на такива хора, по-скоро се съгласяват за всичко с тях." - Калин Терзийски
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 09 Юли 2018 09:21 
Offroad Фен
Аватар

Име: Стефан
МПС: Canon 450D
Раница за него - Mazda 3
Марински, така е. И не е така. Тези, които ме познават, знаят колко съм пестелив на похвали. С едно изключение. Когато някой е свършил работа както трябва, без това да му е задължение или да очаква отплата, няма как да не бъде отбелязано. И това не са фанфари или подобно нещо. Просто благодарност.
Наздраве.

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 4 мнения ]