КУПУВАМ БУТИЛКА ЗА ТЕЛОПОДАВАЩО ! ! !

Потребителски аватар
Telecentar
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 17 окт 2012 09:45
ime: Ясен
МПС: 4runner 1990 3L V6 - The bigger the better !

КУПУВАМ БУТИЛКА ЗА ТЕЛОПОДАВАЩО ! ! !

Непрочетено мнение от Telecentar » 26 мар 2013 17:39

Здравейте юнаци, купих телопдаващо ииии сега ми трябва бутилка с ЦО2 за да мога да го ползвам хахах... утре ще купувам тел и отчаяно търся бутилка за това чудо... гледам колегите правят бутилки от пожарогасители, едно друго ама...ако някой има готова и не му трябва ще се радвам да му я купя хахах... айде момчета и момичета помагайте, че бутушките на 4рънъра вече се нуждаят от усилване... и какво ли още не де...от както имам телоподаващо доста неща ми се струват за усилване хахаха :) мерси !!!! :yahoo:
The bigger The better !

Потребителски аватар
belata
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 05 фев 2008 21:49
ime: MUD ANGELS-STZ
МПС: TLC 70 Hybrid
Nissan Patrol Safary

Re: КУПУВАМ БУТИЛКА ЗА ТЕЛОПОДАВАЩО ! ! !

Непрочетено мнение от belata » 26 мар 2013 19:40

Telecentar написа:Здравейте юнаци, купих телопдаващо ииии сега ми трябва бутилка с ЦО2 за да мога да го ползвам хахах... утре ще купувам тел и отчаяно търся бутилка за това чудо... гледам колегите правят бутилки от пожарогасители, едно друго ама...ако някой има готова и не му трябва ще се радвам да му я купя хахах... айде момчета и момичета помагайте, че бутушките на 4рънъра вече се нуждаят от усилване... и какво ли още не де...от както имам телоподаващо доста неща ми се струват за усилване хахаха :) мерси !!!! :yahoo:
Не си струва да взимаш стара бутилка и да я даваш за тестване на вентила,не че няма да ти вземат парите и да я обявят за негодна,но ако премине теста ще си съпътстван и от неудобството да я зареждаш по график в определен ден,най добре стани абонат с тествана бутилка на предприятието което ще ползваш,така само ще я оставяш и ще доплащаш за пълна,няма да си губиш времето,има и още един вариант,но не е за публичното пространство,ако искаш мога да ти го кажа по телефона. ;)
http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=679
Радиолюбителска позивна "LZ1BEL"
0888827481(виваком)

xradev
Регистриран: 13 яну 2010 15:51

Непрочетено мнение от xradev » 26 мар 2013 21:47

belata написа:
Telecentar написа:Здравейте юнаци, купих телопдаващо ииии сега ми трябва бутилка с ЦО2 за да мога да го ползвам хахах... утре ще купувам тел и отчаяно търся бутилка за това чудо... гледам колегите правят бутилки от пожарогасители, едно друго ама...ако някой има готова и не му трябва ще се радвам да му я купя хахах... айде момчета и момичета помагайте, че бутушките на 4рънъра вече се нуждаят от усилване... и какво ли още не де...от както имам телоподаващо доста неща ми се струват за усилване хахаха :) мерси !!!! :yahoo:
Не си струва да взимаш стара бутилка и да я даваш за тестване на вентила,не че няма да ти вземат парите и да я обявят за негодна,но ако премине теста ще си съпътстван и от неудобството да я зареждаш по график в определен ден,най добре стани абонат с тествана бутилка на предприятието което ще ползваш,така само ще я оставяш и ще доплащаш за пълна,няма да си губиш времето,има и още един вариант,но не е за публичното пространство,ако искаш мога да ти го кажа по телефона. ;)
Здравей.
Ако може кажи къде мога да стана такъв абонат и колко струва тази услуга. Защото знам вариант с бутилка за наливна бира ама депозита е 100 лева отделно се плаща за пълна бутилка.

Потребителски аватар
marinhaker
АДМИНИСТРАТОР
Регистриран: 04 фев 2008 22:15
ime: Марин Стоянов
МПС: Toyota 3000td 1KZT
Контакти:

Непрочетено мнение от marinhaker » 27 мар 2013 08:31

Става и с бутилка от пожарогасител, има ги на доста изгодна цена и то изпитани! С такава бутилка си газирам вода!
ГОСПОД, СЪЗДАДЕ СВЕТА - "КОЛТ", ГО ПОДРЕДИ!
"В този мошенически и кървав век/ сред този народ от света и от Бога отлъчен/ ако срещнеш честен човек - убий го да не се мъчи!" - Стефан Цанев.
"Демокрацията и плурализмът дават на всички граждани правото да говорят каквото им падне и да оспорват всичко. Стига да не е мнението на някой дебел господин, излизащ от черен мерцедес, с черни очила и обграден от сонм от ангели с вратове като стволовете на шейсетгодишни букове в основата. Българите не обичат да противоречат на такива хора, по-скоро се съгласяват за всичко с тях." - Калин Терзийски

Потребителски аватар
belata
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 05 фев 2008 21:49
ime: MUD ANGELS-STZ
МПС: TLC 70 Hybrid
Nissan Patrol Safary

Непрочетено мнение от belata » 27 мар 2013 10:15

xradev написа:
belata написа:
Здравей.
Ако може кажи къде мога да стана такъв абонат и колко струва тази услуга. Защото знам вариант с бутилка за наливна бира ама депозита е 100 лева отделно се плаща за пълна бутилка.
Във всяко предприятие където зареждат газови смеси можеш да станеш абонат,но пак се заплаща депозит,има и годишна такса,отделно си плащаш за въглеродния двуокис или каргона,варианта за наливната бира става с 70лв депозит,без годишна такса и протакане.Другия вариант да си купиш тествана бутилка,но пак са не по малко от 50лв.Наскоро продадох две бутилки от пожарогасители,не искаха да ги пълнят без тест на крана,и се обезмисли приложението им.
http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=679
Радиолюбителска позивна "LZ1BEL"
0888827481(виваком)

Потребителски аватар
TOD71
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 25 ное 2010 10:36
ime: Тодор
МПС: БМВ E46 и продаден Митсубиши Паджеро

Непрочетено мнение от TOD71 » 27 мар 2013 10:18

Аз имам от големите , за 50 лв.ще ти я дам ,намира се в К-ли ,ако иска6 и снимки ще и направя.

Потребителски аватар
Telecentar
БAШ ОФРОУДЪР

Непрочетено мнение от Telecentar » 27 мар 2013 13:45

Хм...ще проверя варианта с абонатството за бутилки.... може ли да ги продават отделно егати хората хахахха .... а па каква маска си купих - чудо на техниката .... хахах :) :ok:

ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на всички колеги ! ! ! !
The bigger The better !

Потребителски аватар
Telecentar
БAШ ОФРОУДЪР

Непрочетено мнение от Telecentar » 01 апр 2013 17:20

КУПИХ СИ ! Предложиха ми оферта, на която не можах да откажа...темата е за ключ :jchurrah:
The bigger The better !

Заключена

Върни се в “Резервни части и детайли”