Тодоров ден...

фото галерии, снимки, фото дискусии, фото техника
Потребителски аватар
lubashki777
Модератор
Регистриран: 06 фев 2008 13:29

Тодоров ден...

Непрочетено мнение от lubashki777 » 06 мар 2017 21:52

От много време насам Тодоров ден за мен е все ...ден в който се падам на работа.Това е може би от няколко години насам.За да не развалям серийката и тази година пак така си беше...по график ...на работа... :? :(
Все пак...имало и щастливи стечения на обстоятелствата.Неочаквано за мен колежката ми предложи да ме замества и се освободих.Естествено...Тодоров ден го свързвам основно с конете и кушиите...
За целта на този празник се порадвах на изпълненията на нашите състезатели по конен спорт на хиподрума.
Имаше и...наш човек състезател, та с още по-голямо удоволствие овесих и двата фотоапарата и се приготвих...
Светлината не беше най-подходящата, а за да е пълна картинката народа беше не само много, но се и буташе постоянно да се домогне до парапета, за да вижда по-добре.Съответно...въпреки стабилизацията...една не малка част от кадрите са брак, поради размазване, но все пак...ето малко от по-читавите
кадри

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Следващия кадър най ми харесва как се получи...

Изображение

Ето и малко приближен...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Ами толкова за сега...
П.П.За който иска да види кадрите с добро качество и по-голям размер ...клик на снимката и след това разпъване на голям екран...
Поздрави!
NISSAN FOREVER!!!

Пламен Пенов
Младши офроудър
Регистриран: 19 фев 2015 22:16

Re: Тодоров ден...

Непрочетено мнение от Пламен Пенов » 08 мар 2017 20:23

Това с кое е снимано, много добре са се получили... Ако е никоня, с кое стъкло? Ако е с въшката, почвам да се зарибявам....
Хайде лека вечер, че днес било празник, ще ме бият вече.... :mrgreen:

Потребителски аватар
lubashki777
Модератор
Регистриран: 06 фев 2008 13:29

Re: Тодоров ден...

Непрочетено мнение от lubashki777 » 08 мар 2017 21:21

Хахаха...с Никона беше и с обектив 70-300...
Малката въшка ги прави не по-лоши, но просто все още нямам нищо освен 16-50 за нея и идва неподходяща за по-големи разстояния... :)
П.П.Между другото...като се зарових, последната с белия кон е правена с въшката... ;)
NISSAN FOREVER!!!

Отговори

Върни се в “ФОТОГРАФИЯ”