Дата и час: 13 Ное 2018 10:01

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Страница 2 от 2 [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Мото Родопи
Непрочетено мнениеПубликувано на: 18 Окт 2016 08:19 
БAШ ОФРОУДЪР

МПС: Toyota LC UZJ100
marinhaker написа:
КТМ-ма е страхотен!
Това не трябваше да се споменава тук, Марине, в тази тема! И без това по цял ден слушам за дъртата италианска бангия, която ставала за всичко друго, но не и за каране. Дано не съм прав, но мисля това изречение ще ѝ изстреля носа в обаците на Юлето и дотам бях с компанията за през уикендите... ;)

JuSK написа:
От мен едно голямо благодаря за чудесната разходка, полезните съвети и търпението, доброто настроение, готината компания, супер маршрута и пролуките във времето, които някак нацели :)
Хайде стига, стига, че се изчервявам... Удоволствието е взаимно!

JuSK написа:
Да ти кажа, вдигна ми се разходът този път (от 3,45 на 3,8 на сто). Не е лесно да те гоня с Малчо!
Имаше една теория, че в природата нищо не се губело... Откакто карам с теб, моя разход е константно с 0.5 литра надолу, та аз не се оплаквам :)

JuSK написа:
PS Май-май ще ми разпечатат отпуска и за тази събота. Мисли маршрут :grin:
Страхотно! Осмисли ми седмицата!

Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 19 Окт 2016 19:10 
Младши офроудър

pegasoto написа:
marinhaker написа:
КТМ-ма е страхотен!
Това не трябваше да се споменава тук, Марине, в тази тема! И без това по цял ден слушам за дъртата италианска бангия, която ставала за всичко друго, но не и за каране. Дано не съм прав, но мисля това изречение ще ѝ изстреля носа в обаците на Юлето и дотам бях с компанията за през уикендите... ;)

А аз какво да кажа, като по цял ден слушам за прекрасната италианка, при това в неравностойни сравнения с не толкова прекрасния ми мотор :p

Любашки, снимките са толкова красиви, че наистина ми спират дъха и вече няколко пъти само ги отварям и гледам, гледам... Благодаря, че сподели това преживяване!

Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 19 Окт 2016 19:58 
БAШ ОФРОУДЪР

JuSK написа:
pegasoto написа:
marinhaker написа:
КТМ-ма е страхотен!

А аз какво да кажа, като по цял ден слушам за прекрасната италианка, при това в неравностойни сравнения с не толкова прекрасния ми мотор :p
Оспами ми темата за мото-разходките ;)
Мисля, че тази реклама казва всичко:

Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 19 Окт 2016 20:05 
Модератор
Аватар

Малей...все едно слушам как аз се "дракам " с Марин...за умрялата му Тойота, а той не ми остава длъжен за "не ставащия" Нисан... :lol:
Кефите ме бре хора... :bravo: :good: , така съжалявам, че сте ми толкова далеко... :(
Поздрави.

Непрочетено мнениеПубликувано на: 20 Окт 2016 21:58 
БAШ ОФРОУДЪР

lubashki777 написа:
Малей...все едно слушам как аз се "дракам " с Марин...за умрялата му Тойота, а той не ми остава длъжен за "не ставащия" Нисан... :lol:
Кефите ме бре хора... :bravo: :good: , така съжалявам, че сте ми толкова далеко... :(
Поздрави.
Любо, ние се "дракаме" за да ни е весело :) То това ти е ясно де, няма какво да ти обяснявам... А няма какво да си кривя душата - Юлето се оказва компанията за мото-пътешествия, която търся отдавна. Страшен ентусиазъм, попива всичко на тема пътешестване и скиторене, независимо с какво и как! Мисля, че съвсем скоро ще може да се пусне на някой от форматите "iron but" :grin:

А пък по отношение Тойота - Нисан толкова мога да говоря... но не е за тая тема :)

P.S. И въобще не съжалявай, Любо! Тя съдбата си знае работата и ще има да и се чудим кога и къде ще ни събере ;)

Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: 21 Окт 2016 07:33 
Модератор
Аватар

И това за съдбата е вярно, а след това лято се убедих за сетен път и в това...колко е малък света...
Дано да имаме възможност да направим някое мото-трипче заедно...
Поздрави!

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 2 [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]