Мото Родопи

pegasoto
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 23 юли 2010 15:16
МПС: Toyota LC UZJ100

Re: Мото Родопи

Непрочетено мнение от pegasoto » 18 окт 2016 08:19

marinhaker написа:КТМ-ма е страхотен!
Това не трябваше да се споменава тук, Марине, в тази тема! И без това по цял ден слушам за дъртата италианска бангия, която ставала за всичко друго, но не и за каране. Дано не съм прав, но мисля това изречение ще ѝ изстреля носа в обаците на Юлето и дотам бях с компанията за през уикендите... ;)
JuSK написа:От мен едно голямо благодаря за чудесната разходка, полезните съвети и търпението, доброто настроение, готината компания, супер маршрута и пролуките във времето, които някак нацели :)
Хайде стига, стига, че се изчервявам... Удоволствието е взаимно!
JuSK написа:Да ти кажа, вдигна ми се разходът този път (от 3,45 на 3,8 на сто). Не е лесно да те гоня с Малчо!
Имаше една теория, че в природата нищо не се губело... Откакто карам с теб, моя разход е константно с 0.5 литра надолу, та аз не се оплаквам :)
JuSK написа:PS Май-май ще ми разпечатат отпуска и за тази събота. Мисли маршрут :grin:
Страхотно! Осмисли ми седмицата!

JuSK
Младши офроудър
Регистриран: 16 юни 2016 16:40

Непрочетено мнение от JuSK » 19 окт 2016 19:10

pegasoto написа:
Това не трябваше да се споменава тук, Марине, в тази тема! И без това по цял ден слушам за дъртата италианска бангия, която ставала за всичко друго, но не и за каране. Дано не съм прав, но мисля това изречение ще ѝ изстреля носа в обаците на Юлето и дотам бях с компанията за през уикендите... ;)
А аз какво да кажа, като по цял ден слушам за прекрасната италианка, при това в неравностойни сравнения с не толкова прекрасния ми мотор :p

Любашки, снимките са толкова красиви, че наистина ми спират дъха и вече няколко пъти само ги отварям и гледам, гледам... Благодаря, че сподели това преживяване!

pegasoto
БAШ ОФРОУДЪР

Непрочетено мнение от pegasoto » 19 окт 2016 19:58

JuSK написа:
pegasoto написа:
А аз какво да кажа, като по цял ден слушам за прекрасната италианка, при това в неравностойни сравнения с не толкова прекрасния ми мотор :p
Оспами ми темата за мото-разходките ;)
Мисля, че тази реклама казва всичко:

Потребителски аватар
lubashki777
Модератор
Регистриран: 06 фев 2008 13:29

Непрочетено мнение от lubashki777 » 19 окт 2016 20:05

Малей...все едно слушам как аз се "дракам " с Марин...за умрялата му Тойота, а той не ми остава длъжен за "не ставащия" Нисан... :lol:
Кефите ме бре хора... :bravo: :good: , така съжалявам, че сте ми толкова далеко... :(
Поздрави.
NISSAN FOREVER!!!

pegasoto
БAШ ОФРОУДЪР

Непрочетено мнение от pegasoto » 20 окт 2016 21:58

lubashki777 написа:Малей...все едно слушам как аз се "дракам " с Марин...за умрялата му Тойота, а той не ми остава длъжен за "не ставащия" Нисан... :lol:
Кефите ме бре хора... :bravo: :good: , така съжалявам, че сте ми толкова далеко... :(
Поздрави.
Любо, ние се "дракаме" за да ни е весело :) То това ти е ясно де, няма какво да ти обяснявам... А няма какво да си кривя душата - Юлето се оказва компанията за мото-пътешествия, която търся отдавна. Страшен ентусиазъм, попива всичко на тема пътешестване и скиторене, независимо с какво и как! Мисля, че съвсем скоро ще може да се пусне на някой от форматите "iron but" :grin:

А пък по отношение Тойота - Нисан толкова мога да говоря... но не е за тая тема :)

P.S. И въобще не съжалявай, Любо! Тя съдбата си знае работата и ще има да и се чудим кога и къде ще ни събере ;)

Потребителски аватар
lubashki777
Модератор
Регистриран: 06 фев 2008 13:29

Непрочетено мнение от lubashki777 » 21 окт 2016 07:33

И това за съдбата е вярно, а след това лято се убедих за сетен път и в това...колко е малък света...
Дано да имаме възможност да направим някое мото-трипче заедно...
Поздрави!
NISSAN FOREVER!!!

Отговори

Върни се в “ЕКСПЕДИЦИИ, РАЗХОДКИ, РАЗКАЗИ, ПЪТЕПИСИ”