Офроуд за начинаещи

Потребителски аватар
veteran
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 16 мар 2011 23:04
МПС: Nissan Patrol Y60

Офроуд за начинаещи

Непрочетено мнение от veteran » 11 ное 2014 21:50

Тази неделя нашите топ пилоти са по състезания. Живко Бакалов и Данчо с черния орязан Патрол са в Сърбия. Братя Диневи с червената Тойота са в Русе. Милен и Гошо Бързия ( Бакшиш тийм) с плаващата Витара също са на Дунава по състезателните трасета!
В града оставаме аматьорите. Предлагам за неделя ( 16.11.2014г.) да си направим каране. Знам, че има много хора които все още не са идвали на нашите приятни разходки. Заповядайте!
Може да предлагате маршрути. Къси и весели :) Или пък по- дълги като еднодневна експедиция.

Потребителски аватар
slavin
Модератор
Регистриран: 18 ное 2008 00:06
ime: Славин

Re: Офроуд за начинаещи

Непрочетено мнение от slavin » 11 ное 2014 21:56

Записвам се с аматьорите

Потребителски аватар
gargata72
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 11 окт 2010 18:16
ime: ДИЯН ДИНЕВ
МПС: SUZUKI VITARA

Непрочетено мнение от gargata72 » 11 ное 2014 23:31

Мисля , че не е мястото в тази тема да обяснявам (но защото ще е активна няколко дена ) . Моя прякор е Гаргата и така ме знаят всички за което не се сърдя на никой нарекъл ме така . Но има разлика между Братя Диневи и ГАРГИТЕ . Няма такъв отбор ГАРГИТЕ . Иначе е много добра идея да разработите трасе за срещата до година. Така и така ще правите разходка поне да е по ново трасе което да се ползва за зимната среща. Благодаря ви за разбирането .
ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО , НО СИГУРНО.

Потребителски аватар
veteran
БAШ ОФРОУДЪР

Непрочетено мнение от veteran » 12 ное 2014 00:09

Любчо и Дидо са ми големи приятели ! :) Извинявам Ви се! Наруших златното правило: „Отнасяй се с другите така, както искаш те да се отнасят с теб”
Желая Ви невероятен успех по състезателните трасета !!! :)

Потребителски аватар
barzia_85
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 15 ное 2009 23:22
ime: гошо

Непрочетено мнение от barzia_85 » 12 ное 2014 01:10

извинявам се за спама,ама доктора с първия си пост ми напълни душата
луд умора няма

Потребителски аватар
Marin Stoyanov
АДМИНИСТРАТОР
Регистриран: 04 фев 2008 22:15
ime: Марин Стоянов
МПС: Toyota 3000td 1KZT
Контакти:

Непрочетено мнение от Marin Stoyanov » 12 ное 2014 07:55

Ще изпозвам темата на Доктора ( Краси ), да пожелая успех на всички състезатели!
Има и още едно мероприятие на тази дата "Титаник в Копринка"-ще е интересно за гледане и снимане!
За съжаление, съм в период на паричен недостатък и ще пропусна офроуда за начинаещи!
"В този мошенически и кървав век/ сред този народ от света и от Бога отлъчен/ ако срещнеш честен човек - убий го да не се мъчи!" - Стефан Цанев.
"Демокрацията и плурализмът дават на всички граждани правото да говорят каквото им падне и да оспорват всичко. Стига да не е мнението на някой дебел господин, излизащ от черен мерцедес, с черни очила и обграден от сонм от ангели с вратове като стволовете на шейсетгодишни букове в основата. Българите не обичат да противоречат на такива хора, по-скоро се съгласяват за всичко с тях." - Калин Терзийски

Потребителски аватар
lubashki777
Модератор
Регистриран: 06 фев 2008 13:29

Непрочетено мнение от lubashki777 » 12 ное 2014 08:03

Да се наредя на опашката и аз...
Успех на състезателите и дори и да не вземете призови места, ви пожелавам максимално да се накефите на изживяването!
Относно разходката...
Идва ми се...ама ако знаете как ми се идва...
За съжаление обаче, с новата си работа съм ангажиран/поне сега в началото/ от понеделник до събота включително и то всяка седмица :? . Може би след някой месец ще си влезем в някакъв ритъм е поне някоя събота от месеца ще почивам, ама за сега това не е така.
На всичкото отгоре, както повечето от вас знаят работя и в Казанлък...т.е. не съм и в града през тия 6 дни.
Остава ми една неделя, ама...за кое по-напред.Има хиляди неща , които трябва да направя и все за неделята ги оставям, а удоволствията май остават на последно място... :(
Шибана работа... :(
NISSAN FOREVER!!!

ivanelenovo
Младши офроудър
Регистриран: 01 апр 2013 16:54
МПС: Nissan Terano

Непрочетено мнение от ivanelenovo » 12 ное 2014 11:26

докторе,ще направя всичко възможно да присъства и червеното терано

Потребителски аватар
mi6emorkov
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 03 фев 2012 16:01
ime: Борис
МПС: опел фронтера б

Непрочетено мнение от mi6emorkov » 12 ное 2014 11:39

Приветствам идеята , зная как се включих навремето и аз и какво изживях на първата разходка ........ Още помня думите на Славин да застана по средата на колоната . В интерес на истината в последно време , разходките са повече хард и това стряска начинаещите , а не бива да бъде така . Навярно трябва да се редуват леки с тежки разходки , за да има нови попълнения . И аз се записвам за неделя , да тествам ремонта . Успех на момчетата от мен !!! :good:

ivanelenovo
Младши офроудър
Регистриран: 01 апр 2013 16:54
МПС: Nissan Terano

Непрочетено мнение от ivanelenovo » 12 ное 2014 15:57

кажете час и място за неделя

Потребителски аватар
Milen
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 10 мар 2010 12:15
ime: Милен

Непрочетено мнение от Milen » 12 ное 2014 22:09

mi6emorkov написа:В интерес на истината в последно време , разходките са повече хард и това стряска начинаещите , а не бива да бъде така . Навярно трябва да се редуват леки с тежки разходки , за да има нови попълнения . ! :good:
Само няааа са плашите ей!Засилка иииии.....
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
maistorqgata
ОФРОУДЪР
Регистриран: 02 апр 2010 22:29
ime: Денко
МПС: Padjero 3.5 v6 24 volta

Непрочетено мнение от maistorqgata » 12 ное 2014 23:43

Щом ще е за аматьори, и аз мага да дойда с паркетника. :D
0887984752

Потребителски аватар
veteran
БAШ ОФРОУДЪР

Непрочетено мнение от veteran » 13 ное 2014 00:02

От последното каране имаме герой от класата на Арнолд :) . С тази разлика, че е далеч по- весел и артистичен! И си изгуби очилата в тъмните опасни дълбини при страховитите чудовища. :) Тази седмица ще снима в Русе. Имаме и поне 5 кадъра достойни за снимка на месеца !
След Милен на опашката за прекосяване на екстрема (Атлантик) чакаше Ванката с червеното Терано. Между другото това момче караше с такъв финес, че ме накара да се възхищавам на Нисан Терано.
За неделята . Обикновенно тръгваме 10.30. Ако решим да караме по- надалечко (по билото на Средна гора към Морулей или пък Казанка, Пъстрово, Каваклийка или Стара планина ) ще си сложим по- ранен час. Пуснете по някое предложение за посока или местност. Да имаме 7- 8 дестинации за избор. Тъкмо ще ми дойде на акъла за някое кално местенце :)

Потребителски аватар
mishev3006
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 27 авг 2009 14:18
ime: Иво Мишев

Непрочетено мнение от mishev3006 » 13 ное 2014 00:18

Пуста и криза :2051: :2051: .
Пък иначе ми се идва .

Потребителски аватар
mi6emorkov
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 03 фев 2012 16:01
ime: Борис
МПС: опел фронтера б

Непрочетено мнение от mi6emorkov » 13 ное 2014 11:14

Красе , то навсякъде е кално ....... Аз мисля да предложа по дирите на изгубения номер , като тръгнем или от Люляк или от над Шаново но да слезем на Едрево и от там да измием джиповете в Жребчево . С хапване на ония готините фургони или някъде другаде .....

Отговори

Върни се в “ЕКСПЕДИЦИИ, РАЗХОДКИ, РАЗКАЗИ, ПЪТЕПИСИ”