ЕКСТРЕМЕН МАРШРУТ!!

Потребителски аватар
marinhaker
АДМИНИСТРАТОР
Регистриран: 04 фев 2008 22:15
ime: Марин Стоянов
МПС: Toyota 3000td 1KZT
Контакти:

ЕКСТРЕМЕН МАРШРУТ!!

Непрочетено мнение от marinhaker » 22 фев 2008 19:57

Момчета някой ден трябва да направим малко екстремен маршрут,Видях в софийският форум питаха за един черен път към х.Незабравка.Ще обясня за каво става въпрос ако някой е ходил в гр.Сопот сигорно знае къде е въжената линия (лифта) от страни има успоредно на него черен път още от малък си мечтаех там да си тествам джипката си :lol: .Има три основни проблема първият е ако идва някой от горе невъзможно разминаването,втори назад няма връщане изобщо само напред,пътя е много тесен колко джип в ляво пропастите са отвесни.В другият форум писаха именно за този път че е с смъртни случаи,и доста обърнати джипове.Някой ако е виждал пътя знае за какво става въпрос.Не се препоръчва за хора с слаба психика работата е много хард там и още нещо пътя е около 4-5км спреш ли няма тръгване.
ИМА ЛИ НЯКОЙ НАВИТАК!!!
МАРИНХАКЕР-1БР
ето и малко цитати от колеги:
Казаха ми че имало някъде, но човекът който ми даде инфото много не му вярвам. Разправя, че пътя откъм Беклемето бил много зле и нколко пъти джипки се обръщат. За този от Сопот под лифта още по-зле. Има ли път изобщо по който да мине не особено подготвен джип?
качвах се миналото лято по пътя от към сопот с паджеро. пътя на места си е направо страшен,тръгнеш ли към пропаста няма какво да те спре.наистина има няколко обърнати джипа,дори със смъртен случай,за пътя от кам беклемето сам чувал че е по лек но не съм го пробвал.
ГОСПОД, СЪЗДАДЕ СВЕТА - "КОЛТ", ГО ПОДРЕДИ!
"В този мошенически и кървав век/ сред този народ от света и от Бога отлъчен/ ако срещнеш честен човек - убий го да не се мъчи!" - Стефан Цанев.
"Демокрацията и плурализмът дават на всички граждани правото да говорят каквото им падне и да оспорват всичко. Стига да не е мнението на някой дебел господин, излизащ от черен мерцедес, с черни очила и обграден от сонм от ангели с вратове като стволовете на шейсетгодишни букове в основата. Българите не обичат да противоречат на такива хора, по-скоро се съгласяват за всичко с тях." - Калин Терзийски

Потребителски аватар
marinhaker
АДМИНИСТРАТОР
Контакти:

Re: ЕКСТРЕМЕН МАРШРУТ!!

Непрочетено мнение от marinhaker » 22 фев 2008 20:06

ако се решите предлагам да направим следното:
Жените и децата по лифта и се качват на върха даваме едно рдиостанция на тях и тръгваме от доло,евентуално ако тръгне някой ненормалник от горе което е малко вероятно почти "лудо" да го спрат докато минем ние.И все пак за тяхна безопасност!!
"В този мошенически и кървав век/ сред този народ от света и от Бога отлъчен/ ако срещнеш честен човек - убий го да не се мъчи!" - Стефан Цанев.
"Демокрацията и плурализмът дават на всички граждани правото да говорят каквото им падне и да оспорват всичко. Стига да не е мнението на някой дебел господин, излизащ от черен мерцедес, с черни очила и обграден от сонм от ангели с вратове като стволовете на шейсетгодишни букове в основата. Българите не обичат да противоречат на такива хора, по-скоро се съгласяват за всичко с тях." - Калин Терзийски

Потребителски аватар
lubashki777
Модератор
Регистриран: 06 фев 2008 13:29

Непрочетено мнение от lubashki777 » 22 фев 2008 20:31

Шшшшшооооооуууу...Марински ти както го описа ...ами освен лудия Боко други няя да има бре.Пропасти ,обърнати джипове, смъртни случаи...ти на екстремна расотка ли ша ни водиш или на заколение :D :D :D
NISSAN FOREVER!!!

Потребителски аватар
lubashki777
Модератор
Регистриран: 06 фев 2008 13:29

Непрочетено мнение от lubashki777 » 22 фев 2008 20:32

Аааа...пропуснах
Супер Любо-2
NISSAN FOREVER!!!

Потребителски аватар
горския
Модератор
Регистриран: 05 фев 2008 00:15
МПС: W210 2.9TDI
Мазда B 2500 4х4 пикап

Непрочетено мнение от горския » 22 фев 2008 21:16

То май няма да е тест на джипките, а на задкормилното устроуство!А защо не се мине през Беклемето и х.Дерменка,и там маршрута обещава екстриим?
Вече остаряхме за да работим,а твърде млади сме за да умираме,значи е време за пътешествия!

Потребителски аватар
STEF BMW
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 04 фев 2008 23:22

Непрочетено мнение от STEF BMW » 22 фев 2008 21:36

Много добре звучи браво! :lol: Ама какво ще доказваме или на кого? :shock: За кеф ли ще се ходи там или за "беля"???Да не би да се изчерпаха маршрутите в нашия район???...Нямам идея да развалям нещо щуро и екстремно но това ми звучи-"Безумно"!?"Разни хора разни идеали"Успех на "ГОТИНИТЕ",аз не съм от тях -бях такъв преди да се оженя и покрай мен да щъкат децата ми!....... ;) Още веднъж успех - и дайте снимки,поне да видя нещо интересно.Аз ще ви подкрепям от гр.Стара Загора.....

Потребителски аватар
горския
Модератор
Регистриран: 05 фев 2008 00:15
МПС: W210 2.9TDI
Мазда B 2500 4х4 пикап

Непрочетено мнение от горския » 22 фев 2008 22:24

Ееее Стефко като че ли сме хукнали,това си е едно мнение!Не е лошо да се отиде на хижа с преспиване и не е задължително на Незабравка!А и Марин говори за най опасния път,има и друг път за х.Незабравка по горе съм писал за него.Не съм минавал ,но в соф.форум съм го чел.
Вече остаряхме за да работим,а твърде млади сме за да умираме,значи е време за пътешествия!

Потребителски аватар
marinhaker
АДМИНИСТРАТОР
Контакти:

Непрочетено мнение от marinhaker » 23 фев 2008 02:13

STEF BMW написа:Много добре звучи браво! :lol: Ама какво ще доказваме или на кого? :shock: За кеф ли ще се ходи там или за "беля"???Да не би да се изчерпаха маршрутите в нашия район???...Нямам идея да развалям нещо щуро и екстремно но това ми звучи-"Безумно"!?"Разни хора разни идеали"Успех на "ГОТИНИТЕ",аз не съм от тях -бях такъв преди да се оженя и покрай мен да щъкат децата ми!....... ;) Още веднъж успех - и дайте снимки,поне да видя нещо интересно.Аз ще ви подкрепям от гр.Стара Загора.....
то не е задължително бре батка това че имало обърнати джипове не означава ,че ще си един от тях :lol: :lol: :lol: :lol: ,а за доказване... човек сам трябва да разбере какви са неговите възможности :shock: :shock: :shock:
И в заглавието си го пише " ЕКСТРЕМЕН МАРШРУТ!!"

Потребителски аватар
mitaka359
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 05 фев 2008 01:04
МПС: Suzuki Santana 1988 ,Suzuki Grand Vitara 2006, Audi A6 2010

Непрочетено мнение от mitaka359 » 23 фев 2008 08:03

:lol: не съм бил там и не съм го виждал този маршрут, но по описанието което дава
Марински мен си ми е страх . :oops: Аз бих дошъл , но по другия път макар че притесненията
докато дойдат тези ,които се решат да минат ще са ми големи и кефът ми от
карането ще е минимален. :(

Потребителски аватар
STEF BMW
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 04 фев 2008 23:22

Непрочетено мнение от STEF BMW » 23 фев 2008 09:45

За хижа със преспиване съм навит и то много-"крайно време беше".Така ще има емоции от карането и емоции от вечерта,а прехода става два дни!Само в такъв случай съм с отбора,но ако ще се трошат джипки - без мен!....Очаквам да видя възможните хижи за посещение. :roll:

Потребителски аватар
marinhaker
АДМИНИСТРАТОР
Контакти:

Непрочетено мнение от marinhaker » 23 фев 2008 11:20

Абе вие много се стреснахте бре....Техниците го искачват всеки ден :cry: :cry:
ето и снимки на маршрута http://ftp.domainbg.com/chris_vicom/Sta ... ay%202006/

Потребителски аватар
bokostz
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 05 фев 2008 18:18
МПС: ZJ V8 5,2 - само 220 магаренца

Непрочетено мнение от bokostz » 23 фев 2008 11:25

Бреии интересно предложение-то туи за кога става въпрос,, сега сугурно там си има метър сняг па може и по малко.
Няма дае лошо дасе провери предварително маршрута с мотор или атв-понеже от топенето на снеговете се стичат доста яки води и окопите саси големи. Дане стане така ,че с хеликоптер дани свалят от там :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
По принцип невъзможни неща няма--със сигурност щесе опитаме даго превземем и тоз баир, но трябва дасе реши това.Колкото повече джипки толкова повече емоции.
Лебетки задължително поне две,кирки, лопати и наи вече "тъмни очила"
:lol: :lol: :lol:
АИДЕ МАРИНСКИ ДАВАИ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ДАТА----
не е лесно да те хапе кучето-когато си поиска
0885880943

Потребителски аватар
marinhaker
АДМИНИСТРАТОР
Контакти:

Непрочетено мнение от marinhaker » 23 фев 2008 11:30

bokostz написа:Бреии интересно предложение-то туи за кога става въпрос,, сега сугурно там си има метър сняг па може и по малко.
Няма дае лошо дасе провери предварително маршрута с мотор или атв-понеже от топенето на снеговете се стичат доста яки води и окопите саси големи. Дане стане така ,че с хеликоптер дани свалят от там :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
По принцип невъзможни неща няма--със сигурност щесе опитаме даго превземем и тоз баир, но трябва дасе реши това.Колкото повече джипки толкова повече емоции.
Лебетки задължително поне две,кирки, лопати и наи вече "тъмни очила"
:lol: :lol: :lol:
АИДЕ МАРИНСКИ ДАВАИ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ДАТА----
Невиждаш ли какво става по-горе,май сме си ние тримцата :|

Потребителски аватар
bokostz
БAШ ОФРОУДЪР

Непрочетено мнение от bokostz » 23 фев 2008 11:41

Аве маринскии ,аз от тия снимки екстремни ситуации невидях, тия щом с тоя дъргел са минали от там - то за нас нищо работа-виж там във горицата изглежда добра калчицата,примерно там можем добре да окопаем патрулняка-хихихихи :mrgreen: тада изглеждат снимките по добре.
Значи правилно сами разправяли,че по този път сасе качвали с москвичи и жигули-хахахаха :lol: .
апък софиянци пак саго пресъздали като нещо мноооогооо трудно и недостъпно.

:roll:
;)
0885880943

Потребителски аватар
bokostz
БAШ ОФРОУДЪР

Непрочетено мнение от bokostz » 23 фев 2008 12:15

Маринскии-какво ще кажеш даси поиграем някъде ето такаааа.....
gallery_2_5_72889.jpg
--хихихи
:roll: :mrgreen:
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
0885880943

Заключена

Върни се в “ЕКСПЕДИЦИИ, РАЗХОДКИ, РАЗКАЗИ, ПЪТЕПИСИ”