Търся картер за моторен трион "Хускварна - 340"

Правила на форума
Забранено е рекламирането на фирми, търговската дейност или публикуването на посочки къминтернет страници с цел търговия, без предварителна договорка с администратора или модераторите!!

Публикувана обява без написаните по долу точки, се трие без предупреждение!

1.Да се остави телефон за връзка!
2.Да се пише от кой регион на страната е и къде се намират вещите за продаване!
3.Кратко описание на предлаганите артикули и задължително да се посочи цена!
4.Публикуването на снимки е задължително, поместете ги в обявата, така шансовете за евентуална продажба са много по високи.
5.Ако сте пропуснали някое от задължителните условия, променете или добавете в темата! Ако това не бъде направено до три дни ... обявата ще бъде изтрита без да се дават обяснения!!!

ПРИЯТНО ПРЕДЛАГАНЕ И УСПЕХ В ПРОДАЖБАТА.....
Потребителски аватар
STEF BMW
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 04 фев 2008 23:22

Търся картер за моторен трион "Хускварна - 340"

Непрочетено мнение от STEF BMW » 17 яну 2015 19:21

Попадна ми една почти нова машина блокирала!Разглобих я основно и установих проблем изразяващ се в това, че след прегряване поради недостатъчно масло в горивото са затегнали лагерите на коляновия вал и същите са превъртели в леглото на пластмасовия картер и последния е нарушил целостта си.
Набавил съм всичко необходимо което ще върне в боя въпросната машина, нови бутало, цилиндър, сегмент, бутален болт, иглен лагер, зегерки, фланцови пластини, лагери - семеринг за вала и бутало за маслената помпа ... ама ударих на греда в търсенето на картер втора употреба!?
Та за това е темата, ако някой може да помогне ще съм благодарен!
п.п.Сефте ми е да разглобявам такава техника и предизвикателството ме кара да я събера отново! :hmm:
Поздрави!
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
STEF BMW
БAШ ОФРОУДЪР
Регистриран: 04 фев 2008 23:22

Re: Търся картер за моторен трион "Хускварна - 340"

Непрочетено мнение от STEF BMW » 24 яну 2015 20:58

Намерих и почти я сглобих ... пущината! 8)
Темата е за ключ!
Поздрави!

Заключена

Върни се в “КУПУВА”