Избор на джип за монтаж на V8

СНИМКИ НА ДЖИПКИТЕ И ОБОРУДВАНЕТО ИМ
Потребителски аватар
ivanovsz
Регистриран: 16 дек 2015 15:42
ime: Иван Иванов
МПС: Toyota 4Runner 3.0 V6, 3VZE, 1991г.
Toyota 4Runner 3.0 V6, 3VZE, 1989г.

Избор на джип за монтаж на V8

Непрочетено мнение от ivanovsz » 09 яну 2019 20:15

Здравейте, интересувам се на кой джип ще издържът диферинциалите и скоростната кутия при премахването на фабричния двигател и монтаж на М62В44, като окачването ще бъде усилено, с нови пружини и амортисьори и ще бъдат монтирани гуми 35х12.5R16. Спрял съм се на TLC 90 с 3.4 V6, Nissan Patrol Y61 и Jeep Cherokee XJ. Благодаря предварително.
Човек издържа без въздух 3 минути, без вода 3 дена, без храна 3 седмици.. а без акъл - ЦЯЛ ЖИВОТ

Потребителски аватар
marinhaker
АДМИНИСТРАТОР
Регистриран: 04 фев 2008 22:15
ime: Марин Стоянов
МПС: Toyota 3000td 1KZT
Контакти:

Re: Избор на джип за монтаж на V8

Непрочетено мнение от marinhaker » 10 яну 2019 08:39

По принцип, патрулските са най добър вариант като здравина и от към цена.
ГОСПОД, СЪЗДАДЕ СВЕТА - "КОЛТ", ГО ПОДРЕДИ!
"В този мошенически и кървав век/ сред този народ от света и от Бога отлъчен/ ако срещнеш честен човек - убий го да не се мъчи!" - Стефан Цанев.
"Демокрацията и плурализмът дават на всички граждани правото да говорят каквото им падне и да оспорват всичко. Стига да не е мнението на някой дебел господин, излизащ от черен мерцедес, с черни очила и обграден от сонм от ангели с вратове като стволовете на шейсетгодишни букове в основата. Българите не обичат да противоречат на такива хора, по-скоро се съгласяват за всичко с тях." - Калин Терзийски

Потребителски аватар
ivanovsz
Регистриран: 16 дек 2015 15:42
ime: Иван Иванов
МПС: Toyota 4Runner 3.0 V6, 3VZE, 1991г.
Toyota 4Runner 3.0 V6, 3VZE, 1989г.

Re: Избор на джип за монтаж на V8

Непрочетено мнение от ivanovsz » 17 яну 2019 10:26

Аз пропуснах да напиша и още един - Toyota 4Runner 3.0 V6 2gen. Този ми е най на сърце, имал съм два такива и като цяло съм доволен, ефтин за поддръжка, добра возия но двигателя е куц кон.
Човек издържа без въздух 3 минути, без вода 3 дена, без храна 3 седмици.. а без акъл - ЦЯЛ ЖИВОТ

Отговори

Върни се в “ПРЕДСТАВЯНЕ И СРАВНЕНИЕ НА МАРКИТЕ ДЖИПОВЕ И ТЯХНОТО ОБОРУДВАНЕ”